Název: Nový život
Datace: rok 1984
Technika: tempera a koláž na papíře
Signováno a datováno: vlevo dole V. Zykmund 84
Rozměry malby: 39,5 x 27 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, nerámováno, volně loženo

Písemný limit

Zykmund Václav (1914 - 1984)

Zykmund Václav (1914 - 1984)

Zykmund Václav (1914 - 1984)

Zykmund Václav (1914 - 1984)