Název: Podhorská vesnička
Datace: rok 1959
Technika: akvarel na papíře
Signováno a datováno: vpravo dole St. Menšík ´59
Rozměry malby: 16,5 x 25,5 cm
Stav: rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 500 Kč

2 000 - 2 500 Kč

Písemný limit

Menšík Stanislav (1912 - 1970)