Název: Slunko v lese
Datace: rok 1923
Technika: olej na plátnì
Signováno a datováno: vpravo dole Aug. Mervart 23
Rozmìry malby: 86 x 106 cm
Stav: malba v pùvodním stavu, rámováno, mírnì poškozeno

Písemný limit

Mervart Augustin (1889 - 1968)