Rakousko-Uhersko, konec 19. století až poèátek 20. století, støíbrný øetìz osazený rakousko-uherskými mincemi a granáty, poškozené jedno oko øetìzu, celková hmotnost 106,9 g.

Písemný limit

Stříbrný náhrdelník zdobený mincemi