Srbsko, Øád svatého Sávy IV. tøídy, støíbro zlacené, pestøe emailováno, pùvodní etuje, stav viz foto, nepatrnì poškozeno.

Písemný limit

Řád svatého Sávy IV. třídy

Řád svatého Sávy IV. třídy

Řád svatého Sávy IV. třídy

Řád svatého Sávy IV. třídy

Řád svatého Sávy IV. třídy

Řád svatého Sávy IV. třídy

Řád svatého Sávy IV. třídy

Řád svatého Sávy IV. třídy