Rakousko-Uhersko, rok 1916 až 1918, Váleèný køíž za civilní zásluhy III. tøídy, støíbro, smalt, puncováno znaèkou zlatníka, v pùvodní etuji, stav viz foto, nepatrnì poškozeno.

Písemný limit

Válečný kříž za civilní zásluhy s etuí