Rakousko-Uhersko, konec 19. století až poèátek 20. století, zlato 585/1000, R-U punc liška, celková hmotnost 9,73 g, miniatura Øádu železné koruny zdobená emailem, stav viz foto, mírnì poškozeno.

Písemný limit

Zlatý závěs s miniaturou Řádu železné koruny