Rakousko, Vídeň, 30. až 40. léta 20. století, malovaná keramika, značeno vespod Goldscheider Wien, na boku soklu signováno Claire W., číslo modelu 6328/265/7, velmi pěkný stav, nepoškozeno, celkové rozměry 31,5 x 16 x 9,5 cm.

Vyvolávací cena:
800 EUR
1 300 - 1 500 EUR

Písemný limit

Dáma s rukávníkem Goldscheider - Claire Weiss