Rakousko, Vídeň, 40. léta 20. století, Goldscheider - Wiener Manufaktur Josef Schuster, pestře malovaná keramika, značeno vespod Wiener Manufaktur J. Schuster, Made in Germany (označení požívané po roce 1942, po připojení Rakouska k Německé říši), číslo modelu 8652/303/7, velmi pěkný stav, nepoškozeno, celkové rozměry 35 x 30 x 12,5 cm.

Vyvolávací cena:
900 EUR
1 500 - 2 000 EUR

Písemný limit

Tanečnice Goldscheider - Wiener Manufaktur Josef Schuster