Německo, Mnichov, 1. třetina 20. století, stříbrná číše se zasazenými ametysty kabošonového brusu, Ag 800/1000, vespod značeno A. v. Mayrhofer München, německý punc, přiloženo osvědčení z Puncovního úřadu, původní stav - nepatrně poškozeno, celkové rozměry 14,2 x 8,5 x 8,5 cm.

Vyvolávací cena:
1 000 EUR
2 000 - 2 500 EUR

Písemný limit

Adolf von Mayrhofer - stříbrný secesní pohár osazený ametysty