Autor: Nezjištěn

Název: Sen

Rozměry: 60,5 x 51 cm

Technika: olej - sololit

Signováno: vpravo dole - nečitelné

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
6 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn