Čechy, Dalovice, Dallwitzer Fabrik Franz Urfus, okolo poloviny 19. století, porcelán ručně malovaný a zlacený, malba s motivem ptáčků a květin, šálek i podšálek reliéfně zdobený, značeno vtlačenou značkou UD, rozměry šálku 6,5 x 11 x 9 cm, průměr podšálku 16,5 cm.

Vyvolávací cena:
10 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem

Dalovice – šálek s podšálkem