Pravděpodobně Gmunden, Rakousko, přelom 18. a 19. století, glazovaná keramika, malba pestrými emaily, motiv zobrazující dvě krávy na pastvě, cínová montáž s monogramem J. E., mírně poškozeno – vlasová prasklina, rozměry 25 x 13 x 17 cm.

Vyvolávací cena:
9 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Džbán s cínovým víkem

Džbán s cínovým víkem

Džbán s cínovým víkem

Džbán s cínovým víkem

Džbán s cínovým víkem

Džbán s cínovým víkem

Džbán s cínovým víkem

Džbán s cínovým víkem

Džbán s cínovým víkem

Džbán s cínovým víkem