Pravděpodobně Německo, přelom 18. a 19. století, glazovaná keramika, malováno florálními motivy, cínová montáž – restaurováno, značeno monogramem J.S.G. 1797, dvě cínařské značky, mírně poškozeno, rozměry 23 x 10 x 15 cm.

Vyvolávací cena:
10 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem