Švýcarsko, Ženeva, 1. polovina 19. století, dámské kapesní hodinky, zlaté pouzdro, ryzost 720/1000, zdobené perličkami a emailem s malovaným figurálním motivem, bílý emailový číselník, signovaný Fres Rey & Co, stroj v chodu, signovaný Fres Rey & Co A Geneve, číslo 9376, špindlový krok, průměr 34 mm, šířka 14 mm, celková váha 25 g

Vyvolávací cena:
40 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Kapesní hodinky zdobené figurálním emailem