Autor: Bohuslav Knobloch (1924 – 1998)
Název díla: Rybník u Radkova
Rozměry: 10,2 x 13,2 cm
Technika: lept
Signováno: signováno vpravo dole
Stav: viz foto, nerámováno – volný list

Vyvolávací cena:
200 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Knobloch Bohuslav (1924 – 1998)