Autor: Jaroslav Kovář
Název díla: Budování letenské pláně
Rozměry: 14,3 x 22,6 cm
Technika: litografie
Signováno: vpravo dole
Stav: viz foto, nerámováno – volný list

Vyvolávací cena:
200 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Kovář Jaroslav

Kovář Jaroslav

Kovář Jaroslav

Kovář Jaroslav