Autor: Franz Krippendorf

Název: Kytice

Rozměry: 11,5 x 9 cm

Technika: olej, sololit

Signováno: vpravo dole

Stav: rámováno

Vyvolávací cena:
1 500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Krippendorf Franz (1907-1982)

Krippendorf Franz (1907-1982)

Krippendorf Franz (1907-1982)

Krippendorf Franz (1907-1982)

Krippendorf Franz (1907-1982)

Krippendorf Franz (1907-1982)

Krippendorf Franz (1907-1982)