Německo, Meissen, 1. polovina 19. století, bílý glazovaný porcelán, ručně malovaný, značeno modrou míšeňskou podglazurní značkou, rozměry šálku 4,5 x 8 x 10 cm, průměr podšálku 12,5 cm.

Vyvolávací cena:
14 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem

Míšeň – šálek s podšálkem