2. třetina 19. století, olej na plechu, signováno vlevo dole monogramem F. C., rozměry malby 63 x 89 cm, rámováno, celkové rozměry 86 x 113 cm.

Vyvolávací cena:
40 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Monogramista F. C.

Monogramista F. C.

Monogramista F. C.

Monogramista F. C.

Monogramista F. C.

Monogramista F. C.