Autor: P.A.Jelínek

Název: Kytice

Datace: 1935

Rozměry: 60,5 x 79,5 cm

Technika: olej - plátno

Signováno: vpravo dole - P.A.Jelínek 1935

Stav: viz foto, rámováno

Vyvolávací cena:
4 500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

P.A.Jelínek

P.A.Jelínek

P.A.Jelínek

P.A.Jelínek

P.A.Jelínek

P.A.Jelínek