Autor: Carl Pekarek

Název: Děd s vnučkou

Rozměry: 26 x 20 cm

Technika: akvarel - papír

Signováno: vpravo dole, C. Pekarek

Stav: viz foto, rámováno pod sklem, mírně poškozeno

Vyvolávací cena:
2 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Pekarek Carl

Pekarek Carl

Pekarek Carl

Pekarek Carl

Pekarek Carl

Pekarek Carl