Švédsko, 60. létá 20. století, velká hvězda Řádu svaté Brigity, stříbro, zlaceno, zdobeno smaltem, neznačeno, celkové rozměry 8,5 x 8,5 x 2 cm.

Vyvolávací cena:
14 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Řád svaté Brigity

Řád svaté Brigity

Řád svaté Brigity

Řád svaté Brigity

Řád svaté Brigity

Řád svaté Brigity

Řád svaté Brigity