Autor: Schichetang

Název: Zřícenina

Rozměry: 6,5 x 49,5 cm

Technika: olej - plátno

Signováno: vpravo dole - Schichetang p 25

Stav: viz foto, rámováno

Vyvolávací cena:
5 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Schichetang

Schichetang

Schichetang

Schichetang

Schichetang

Schichetang

Schichetang