Autor: Pavel Šimon (1920 – 1958)
Název díla: Zimní večer
Rozměry: 10 x 13,5cm
Technika: dřevoryt
Signováno: vpravo dole
Stav: viz foto, nerámováno – volný list

Vyvolávací cena:
150 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Šimon Pavel (1920 – 1958)

Šimon Pavel (1920 – 1958)

Šimon Pavel (1920 – 1958)

Šimon Pavel (1920 – 1958)