Autor: Tochačzek

Název: Ženský portrét

Datace: 1819

Rozměry: 63 x 50,5 cm

Technika: olej - plátno

Signováno: na rubu - Tochačzek pinxit 819

Stav: viz foto, rámováno

Vyvolávací cena:
8 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Tochačzek

Tochačzek

Tochačzek

Tochačzek

Tochačzek

Tochačzek

Tochačzek