Ručně malovaný a zlacený porcelánový talíř Wien

Rozměry: 5 x 36 x 26,5 cm

Datace: rok 1857

Stav: viz foto, nepoškozeno

Vyvolávací cena:
2 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Velký talíř Vídeň

Velký talíř Vídeň

Velký talíř Vídeň

Velký talíř Vídeň

Velký talíř Vídeň

Velký talíř Vídeň

Velký talíř Vídeň

Velký talíř Vídeň

Velký talíř Vídeň

Velký talíř Vídeň

Velký talíř Vídeň

Velký talíř Vídeň