Karikatura s ryčkou, rok 1908, kombinovaná technika na papíře, rozměry 15,5 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole FŽ 08, na rubu štítek s přípisem, paspartováno, volně loženo.

Vyvolávací cena:
4 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Ženíšek František jun. (1877-1935)