Název: Pohled na Selibov
Datace: rok 1946
Technika: olej na plátně
Signováno: vlevo dole V. Beneš
Na rubu: autorský přípis Selibov 46
Rozměry malby: 46 x 60,5 cm
Rozměry s rámem: 55,5 x 69 cm
Stav: velmi dobrý, viz foto, nepatrně poškozeno

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Beneš Vincenc (1883 - 1979)