Děti s ptačím hnízdem, olej na měděné desce, signováno vlevo dole J.D.Bager, rozměry malby 39 x 31 cm, celkové rozměry s rámem 48 x 41 cm, stav viz foto, mírně poškozeno, rámováno.
Písemný limit
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00Aukce se také můžete zúčastnit online na serveru
Livebid.czTel: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
Našich aukcí se můžete zúčastnit online na těchto serverech
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Ochrana osobních údajů · Realizace Internetová agentura Q2 Interactive & Qaukce.cz