Krajina s řekou, kvaš na kartonu, signováno vpravo dole B.Jaroš, rozměry malby 34 x 40 cm, celkové rozměry s rámem 46 x 51 cm, malba ve velmi dobrém původním stavu, viz foto, poškozený rám.

Vyvolávací cena:
8 000 Kč
12 000 - 15 000 Kč

Písemný limit

Bohumil Jaroš (1856 - 1924)

Bohumil Jaroš (1856 - 1924)

Bohumil Jaroš (1856 - 1924)

Bohumil Jaroš (1856 - 1924)