Horská krajina, kombinovaná technika na papíře, signováno vlevo dole J.M., na rubu přípis a pozůstalostní razítko autora, rozměry ve výřezu pasparty 10,5 x 20 cm, celkové rozměry s rámem 30,5 x 40 cm, původní adjustace, mírně poškozena pasparta a rám, zaskleno, kresba ve velmi dobrém stavu.