Dívčí akt, rok 2006, olej na platně, signováno a datováno dole uprostřed Žemlička 2006, rozměry malby 130 x 96 cm, velmi dobrý původní stav, viz foto, bez rámu, nepatrně poškozeno.
Provenience: Současný majitel získal dílo přímo od autora.