Zátiší s ovocem a zeleninou, rok 1995, olej na sololitu, signováno vpravo dole Orest Dubay 1995, rozměry malby 38 x 40 cm, celkové rozměry s rámem 53 x 55 cm, velmi dobrý, viz foto, nepatrně poškozeno.
Písemný limit
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00Aukce se také můžete zúčastnit online na serveru
Livebid.czTel: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
Našich aukcí se můžete zúčastnit online na těchto serverech
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Ochrana osobních údajů · Realizace Internetová agentura Q2 Interactive & Qaukce.cz