Ležící ženský akt, rok 1971, signováno a datováno vpravo dole Pavlištík 71, rozměry malby 55,5 x 84,5 cm, celkové rozměry s rámem 57,5 x 86 cm, velmi dobrý původní stav, viz foto.

Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 - 8 000 Kč

Písemný limit

Petr Pavlištík (1943)

Petr Pavlištík (1943)

Petr Pavlištík (1943)

Petr Pavlištík (1943)