Josef a Putifarka, rok 1942, suchá jehla na papíře, signováno vprostřed dole Tichý 42, rozměry grafiky 18 x 24 cm, celkové rozměry s rámem 42,5 x 45,5 cm, velmi dobrý stav, viz foto, nepatrně poškozeno, zaskleno.
Písemný limit
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00Aukce se také můžete zúčastnit online na serveru
Livebid.czTel: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
Našich aukcí se můžete zúčastnit online na těchto serverech
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Ochrana osobních údajů · Realizace Internetová agentura Q2 Interactive & Qaukce.cz