Josef a Putifarka, rok 1942, suchá jehla na papíře, signováno vprostřed dole Tichý 42, rozměry grafiky 18 x 24 cm, celkové rozměry s rámem 42,5 x 45,5 cm, velmi dobrý stav, viz foto, nepatrně poškozeno, zaskleno.

Vyvolávací cena:
12 000 Kč
20 000 - 30 000 Kč

Písemný limit

František Tichý (1896 - 1961)

František Tichý (1896 - 1961)

František Tichý (1896 - 1961)

František Tichý (1896 - 1961)

František Tichý (1896 - 1961)