Dívčí akt, olej na kartonu, signováno vpravo dole Veris Paris, rozměry malby 53 x 74,5, celkové rozměry s rámem 68 x 90 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:
12 000 Kč
20 000 - 30 000 Kč

Písemný limit

Jaroslav Veris - Zamazal (1900 - 1983)