Žena s loutnou, olej na lepence, signováno vpravo dole J.O., na rubu přípisy, rozměry malby 43 x 53,5 cm, celkové rozměry s rámem 63 x 74 cm, původní stav viz foto, mírně poškozeno.

Vyvolávací cena:
26 000 Kč
35 000 - 45 000 Kč

Písemný limit

Jakub Obrovský (1882 - 1949)

Jakub Obrovský (1882 - 1949)

Jakub Obrovský (1882 - 1949)

Jakub Obrovský (1882 - 1949)

Jakub Obrovský (1882 - 1949)

Jakub Obrovský (1882 - 1949)