Pohled na hrad Kámen, lavírovaná kresba na papíře, signováno vpravo dole K.Liebscher, rozměry malby 16,5 x 24 cm, celkové rozměry s rámem 26,5 x 33 cm, původní stav viz foto, lehce poškozený rám.

Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 000 - 10 000 Kč

Písemný limit

Karl Liebscher (1851 - 1906)

Karl Liebscher (1851 - 1906)

Karl Liebscher (1851 - 1906)

Karl Liebscher (1851 - 1906)

Karl Liebscher (1851 - 1906)