Most v Mostaru, kresba tuší na papíře, signováno vlevo dole L.Kuba, rozměry ve výřezu pasparty 13 x 20 cm, celkové rozměry s rámem 27 x 34,5 cm, stav viz foto, lehce poškozený papír, zaskleno.

Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 000 - 5 000 Kč

Písemný limit

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)

Ludvík Kuba (1863 - 1956)