Hlava, rok 2023, olej, plátno na kartonu, signováno vpravo dole Kristian Kodet, na rubu autorský štítek, rozměry malby 100 x 70 cm, celkové rozměry s rámem 130 x 100 cm, původní autorská adjustace z rámařství Viktora Brůžka, velmi dobrý stav, viz foto.
Provenience: dílo původně získáno přímo od autora
Autorství díla konzultováno a potvrzeno autorem. K dílu je přiložen autorský certifikát.