V sochařském ateliéru (III.), rok 2010 až 2012, akryl na plátně, signováno a datováno vpravo dole Roučka 2010, 2012, na rubu autorsky popsáno, rozměry malby 120 x 100 cm, velmi dobrý původní stav.

Provenience: významná privátní sbírka, dílo původně získáno přímo od autora

Autorství díla konzultováno a potvrzeno autorem.

Vyvolávací cena:
110 000 Kč
160 000 - 200 000 Kč

Písemný limit

Pavel Roučka (*1942), VELKÝ FORMÁT