Arabský krámek v Tangeru, rok 1913, barevná akvatinta na papíře, signováno tužkou vpravo dole T.F.Šimon, rozměry grafiky 24,5 x 23 cm, celkové rozměry s rámem 47 x 41 cm, stav viz foto, nepatrně poškozená pasparta, zaskleno.

Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 000 - 10 000 Kč

Písemný limit

Tavík František Šimon (1877 - 1942)