Německo, Míšeň, 19. století, malovaný porcelán, značeno vespod modrou značkou, celkové rozměry 12 x 7,5 x 6 cm, stav viz foto, lehce poškozené hrozny.

Vyvolávací cena:
10 000 Kč
12 000 - 14 000 Kč

Písemný limit

Chlapec s košíkem vína - Meissen