Německo, Nymphenburg, 20. století, pestře malovaný porcelán, značeno vespod, celkové rozměry 21 x 17 x 14 cm, stav viz foto, v minulosti restaurováno.

Vyvolávací cena:
7 000 Kč
10 000 - 12 000 Kč

Písemný limit

Hodina hudby - Nymphenburg

Hodina hudby - Nymphenburg

Hodina hudby - Nymphenburg

Hodina hudby - Nymphenburg

Hodina hudby - Nymphenburg

Hodina hudby - Nymphenburg

Hodina hudby - Nymphenburg