Pootevřená krabička zápalek, rok 1985, malovaná keramika, signováno a datováno vespod Viková 23.2.85, celkové rozměry 4,5 x 13 x 7, stav viz foto, nepoškozeno.
Písemný limit
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00Aukce se také můžete zúčastnit online na serveru
Livebid.czTel: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
Našich aukcí se můžete zúčastnit online na těchto serverech
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Ochrana osobních údajů · Realizace Internetová agentura Q2 Interactive & Qaukce.cz