Pootevřená krabička zápalek, rok 1985, malovaná keramika, signováno a datováno vespod Viková 23.2.85, celkové rozměry 4,5 x 13 x 7, stav viz foto, nepoškozeno.

Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 000 - 10 000 Kč

Písemný limit

Jindra Viková (1946)

Jindra Viková (1946)

Jindra Viková (1946)

Jindra Viková (1946)

Jindra Viková (1946)

Jindra Viková (1946)

Jindra Viková (1946)