Dřevěná plastika - Pták, rok 1984, dřevo lepené a mořené, signováno a datováno vespod Preclík ´84, celkové rozměry 10 x 10,5 x 11 cm, velmi dobrý původní stav, viz foto.

Vyvolávací cena:
6 000 Kč
9 000 - 12 000 Kč

Písemný limit

Vladimír Preclík (1929 - 2008)