Čechy, Karlovy Vary - Rybáře, 1848 - 1868, pestře malovaný a zlacený porcelán ve tvaru květu ruže, značeno vespod vtlačenou značkou, rozměry koflíku 5,5 x 9,5 x 7,5 cm, průměr misky 13,5 cm, velmi dobrý stav, viz foto, nepatrně otřené zlacení.

Vyvolávací cena:
14 000 Kč
18 000 - 22 000 Kč

Písemný limit

Koflík s miskou - Rybáře - Carl Knoll