Rakousko, Vídeň, první polovina 19. století, pestře malovaný a zlacený porcelán s pohledem na katedrálu svatého Štěpána ve Vídni, vespod značeno modrou podglazurní značkou, rozměry koflíku 9,5 x 8,5 x 9,5 cm, průměr misky 14 cm, stav viz foto, mírně poškozený koflík - dva restaurované oťuky na vnější horní hraně, lehce otřené zlacení.

Vyvolávací cena:
12 000 Kč
16 000 - 20 000 Kč

Písemný limit

Koflík s miskou - Vídeň

Koflík s miskou - Vídeň

Koflík s miskou - Vídeň

Koflík s miskou - Vídeň

Koflík s miskou - Vídeň

Koflík s miskou - Vídeň

Koflík s miskou - Vídeň

Koflík s miskou - Vídeň

Koflík s miskou - Vídeň

Koflík s miskou - Vídeň

Koflík s miskou - Vídeň

Koflík s miskou - Vídeň