Německo, Míšeň, první třetina 20. století, pestře malovaný porcelán, značeno vespod modrou podglazurní značkou, číslo modelu W 123, modelér Julius Konrad Hentschel, celkové rozměry 9 x 16,5 x 11,5 cm, stav viz foto, nepoškozeno.

Vyvolávací cena:
26 000 Kč
35 000 - 45 000 Kč

Písemný limit

Meissen - Dítě s pejskem, Julius Konrad Hentschel